Зразок сучасної покрівлі – 10 років досвіду в покрівельному бізнесі та лідерства у Львові

На сучасному ринку покрівельних матеріалів – надзвичайно великий вибір пропозицій. Проте чільне місце у Львові займає компанія із десятирічним досвідом – салон-гуртівня “Зразок сучасної покрівлі”, що знаходиться за адресою Липинського, 54 (орієнтуватись на БТІ). Знайти та зайняти свою нішу компанія змогла завдяки широкому асортименту пропонованої продукції як українських, так і західноєвропейських брендів, високому рівню надання послуг клієнтам, професіоналізму персоналу. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту та підвищуємо свій професійний рівень. Зайнявши лідерські позиції не лише у Львові, але і у межах області та Західної України, ми пропонуємо не тільки металочерепицю та профнастил найвищої якості та за демократичними цінами, у нас можна придбати також і супутні матеріали та фурнітуру, необхідну для монтажу та експлуатації сучасної покрівлі, здійснюємо доставку придбаної у нас продукції у межах Львова, при потребі надаємо консультації клієнтам.

Металочерепиця та профнастил у Львові. Широкий асортимент мансардних вікон, ринв та водостічних систем в салоні-гуртівні Зразок сучасної покрівлі

Мансардне вікно ЛьвівЗнайти та придбати високоякісну металочерепицю та профнастил у Львові за приємними цінами можна у нашому магазині-салоні. Ми пропонуємо на вибір продукцію високого гатунку таких відомих брендів, як Arcelor Mittal, USS, Thyssenkrupp, Bryza, Bud-Masz, Strotex, Placarb та виробників систем утеплення Техноніколь, Rockwool та Knauf. Окрім цього, у нас широкий вибір мансардних вікон від таких відомих брендів, як Fakro та Roto та аксесуарів до них. Монтуючи дах нам необхідно також встановити ринви, водостічні системи, а також утеплити його за сучасними технологіями.  Усі необхідні для виконання цих робіт матеріали можна придбати у одному місці і за хорошими умовами, адже ми, дбаючи про своїх клієнтів, надаємо їм суттєві знижки при умові купівлі продукції на відповідну суму.

Утеплення фасаду – чому варто вибрати мінвату

У сучасному світі гостро постало питання утеплення приміщень для збереження тепла і зниження витрат на їх утримання. Адже комфортне житло асоціюється у нас із теплом і затишком,  у цьому нам на допомогу прийде мінералізована вата. Як правило, утеплення здійснюється пінопластом або мінеральною ватою. Проте мінвата має суттєві переваги над пінополістирольними плитами. Основні із них – це висока паропроникність та негорючість мінвати. Ці показники надають суттєву перевагу над пінопластом, адже паропроникність матеріалу є надзвичайно важливим показником, особливо якщо мова йде про помешкання із дерева або газобетону. Під таким матеріалом не утворюється конденсат, якого так боїться деревина. Також негорючість є вагомим аргументом на користь мінвати, а ще стійкість до деформації та механічних впливів, висока міцність на розрив, відмінні тепло- та звукоізоляційні характеристики, простота в монтажі – переваги мінеральної вати можна перераховувати довго. Єдиною ложкою догтю у цій бочці меду буде ціна, яка відрізняється від ціни на пінопласт у сторону збільшення. Проте якщо ви обираєте довговічність та надійність – все таки варто надати перевагу мінеральній ваті.

Найбільший вибір теплиць та полікарбонату за демократичною ціною

Полікарбонатні листи можуть бути стільниковими та монолітними. Це сучасний конструкційний термопластичний матеріал із відмінними характеристиками. Зважаючи на різноманітну колірну гаму, у якій представлено полікарбонат, він прекрасний матеріал для створення індивідуальних об’єктів. Незважаючи на прекрасні світлопропускні властивості, цей матеріал практично неможливо розбити, тому він чудовий замінник традиційного скла. У нас ви зможете ознайомитися із найширшим асортиментом полікарбонату у Львові за демократичною ціною. Цей матеріал простий у монтажі, легкий та довговічний. У сучасному світі його широко використовують для скління парників та теплиць. Із такими теплицями можна ознайомитися і на нашому сайті, адже у нас представлено найбільший вибір за приємними цінами. Купити теплицю саме такого розміру, який вас влаштовує, із чудовими характеристиками  та у терміни, які вас влаштовують можна у нашому салоні-гуртівні, де ми завжди раді вас бачити із понеділка по суботу за адресою м. Львів, вул. Липинського, 54.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!